Ošetření laku

Lak Vašeho vozu je denně vystaven nepříznivým vlivům provozu, před kterými je vhodné jej pravidelně chránit. Ošetření laku je určeno pro nové, zachovalé i zašlé laky. Stav vozu určuje rozsah práce a typ použité autokosmetiky.

Při ošetření je lak zbaven veškerých nečistot (např. asfaltu a polétavé rzi). Následně je obnoven jeho hluboký lesk a zároveň zajištěna jeho dlouhodobá ochrana (konzervace laku dle Vašeho výběru).

Pravidelná péče o karoserii přináší nejen dokonalý vzhled, ale i celou řadu dalších výhod. V neposlední řadě se jedná o snížení rizika vzniku koroze, odolnou ochranu vůči nepříznivým vlivům, snížení budoucího znečišťování a usnadnění běžného mytí karoserie.

U starších či poškozených laků je kromě již zmíněných výhod docíleno obnovení hladkosti laku, celkově atraktivnějšího vzhledu a současně zvýšení hodnoty vozu.

Komplexní programy ošetření vozu:

Nové či zánovní auto

Vyčištění laku od drobných nečistot a následné ošetření kvalitním přípravkem. Ochrana a konzervace laku teflonovou pastou nebo karnaubovým voskem.

Leštění, oživení laku

Vyčištění laku od hrubých nečistot. Obnova laku strojním leštěním - odstranění oxidace a lehké matnosti, vytažení laku do vysokého lesku. Závěrečné ošetření a konzervace laku teflonovou pastou nebo karnaubovým voskem.

Renovace laku (možné vč. údržby světlometů)

Vyčištění laku od hrubých nečistot. Obnova laku strojním leštěním - úplné odstranění oxidace a matnosti. Odstranění nebo maximální možná korekce jemných škrábanců, hologramů a oděrek (poškození laku z provozu, kartáčových myček či neopatrného ručního mytí) s možností opravy hlubokých rýh a poškození od kamínků. Vytažení laku do vysokého lesku. Závěrečné ošetření a konzervace laku teflonovou pastou nebo karnaubovým voskem.

Další

zakazky@heyer.cz
Tel. +420 777 302 661